×

Ďakujeme!

Ďakujeme za váš záujem. Na e-mail sme vám zaslali overovací odkaz. Jeho potvrdením si aktivujete Newsletter Karta výhod.

×

Odoslanie formulára

Hodnota email je povinná

Exkluzívna Karta výhod

Staňte sa aj vy členom exkluzívneho programu Karta výhod od VSE a innogy. Vďaka mimoriadnym benefitom ušetríte na výdavkoch vo vašej domácnosti. Získať Kartu výhod je jednoduché. Kliknite na tlačidlo "Mám záujem o Kartu výhod" a vyplňte krátky formulár.
 

Viac o Karte výhod
×

Získajte kartu výhod aj vy

Vyplňte prosím nasledujúci formulár. Po jeho odoslaní vás budeme kontaktovať.

Celé Slovensko Vybrať iný kraj

Všetky kategórie Vybrať inú kategóriu

20 %

Aquacity Poprad

Zľava so Sphere

20% zľava na celodenné vstupy Aqua packet alebo Vital packet pre 1 – 4 osoby
www.aquacity.sk


Aqua packet - Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: vonkajšie termálne bazény, celoročné tobogány, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, parná sauna, Mayská pyramída a vonkajší detský bazén (počas letnej sezóny).
Vital packet - Vstup do saunového centra a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, suchá, infra sauna), privátny relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, oddychová miestnosť s vodnou posteľou, snežná jaskyňa. Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: Vonkajšie termálne bazény, bazény Blue Sapphire s Laser show, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, 50m plavecký bazén,parná sauna, tobogany, detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov,Mayská pyramída a vonkajší detský bazén (počas letnej sezóny).

 

Uvedenú akciu nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami.

10 %

Vodný svet Aquaruthenia Svidník

 

Zľava 10% zo vstupného do vodného sveta Aquaruthenia. Zľavy nie je možné kumulovať.

 

Ponuka letnej sezóny obsahuje 9 bazénov, tobogán, smykľavky, umelé vlny, športové a detské ihriská, trampolíny, animácie pre deti i autokemp.

 

Ponuka platí pre 1-4 osoby.

 

Viac informácii na www.aquaruthenia.sk alebo telefónnom čísle +421 918 548 882.

 

15 %

Rímske kúpele S.P.Q.R

Zľava 15% na vstup do najväčších rímskych kúpeľov wellness S.P.Q.R. v Košiciach. Zľava zahŕňa jednorazový vstup do wellness centra. Zľavu si uplatníte predložením kupónu na prevádzke Hotela Privilege, Werferova 3, Košice. Viac informácii nájdete na www.privilege.sk alebo na tel. čísle 055 286 22 22.

15 %

Vyšné Ružbachy

Zľava 15% na Komplexný liečebný pobyt v Kúpeľoch Vyšné Ružbachy s minimálnou dĺžkou 6 nocí . Ponuka obsahuje: ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, 3 procedúry / noc (17 na týždeň) – ubytovaní v Travertíne a vo Švajčiarskych domčekoch. Klienti ubytovaní v Grand Hoteli Strand**** majú v ponuke: ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, 3 procedúry / noc (17 na týždeň), voľný vstup do krytého Termálneho bazéna Izabela a voľný vstup do Aqua thermall Wellness. Akcia sa vzťahuje z cenníka na rok 2017. Pobyt je potrebné rezervovať si vopred na mailovej adrese: info@ruzbachy.sk; rezervacie@ruzbachy.sk, tel. č. 052/42 66 569; 111.  

22 %

Kúpele Lúčky

Zľava so Sphere

Zľava 22 % na liečebné pobyty Premium, Klasik a víkendové pobyty Diamant a Kryštál v Kúpeľoch Lúčky.

Zľavu si uplatníte odovzdaním kupónu pri nástupe na pobyt v KÚPEĽOCH LÚČKY. Rezervácia pobytu nutná vopred. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami.  Viac na www.kupele-lucky.sk

25 %

Fann

Zľava 25% na výrobky značiek GOSH, BRONX, REVLON v sieti parfumérií FAnn. Zľavy sa nekombinujú. Ponuka platí v kamenných predajniach parfumérií FAnn. Na uplatnenie zľavy sa preukážte kupónom v ktorejkoľvek parfumérii FAnn na Slovensku.

Dalsie zlavy