×

Ďakujeme!

Ďakujeme za váš záujem. Na e-mail sme vám zaslali overovací odkaz. Jeho potvrdením si aktivujete Newsletter Karta výhod.

×

Odoslanie formulára

Hodnota email je povinná

Exkluzívna Karta výhod

Staňte sa aj vy členom exkluzívneho programu Karta výhod od VSE a RWE. Vďaka mimoriadnym benefitom ušetríte na výdavkoch vo vašej domácnosti. Získať Kartu výhod je jednoduché. Kliknite na tlačidlo "Mám záujem o Kartu výhod" a vyplňte krátky formulár.
 

Viac o Karte výhod
×

Získajte kartu výhod aj vy

Vyplňte prosím nasledujúci formulár. Po jeho odoslaní vás budeme kontaktovať.

Celé Slovensko Vybrať iný kraj

Všetky kategórie Vybrať inú kategóriu

20 %

Tescoma

Zľava so Sphere

 

Zľava 20% na kompletný sortiment kuchynských potrieb značky TESCOMA

Zľavy nie je možné kombinovať, neplatí na darčekové poukazy a akčné položky

Nájdite naše predajne : www.tescoma.sk/predajne

30 %

Thermalpark Šírava

Zľava 30% (dospelý, dieťa do 12 r.) na  3-hodinový alebo celodenný vstup zo základných cien, vrátane Vodného sveta a  Wellness 18+ Platí pre 1 až 4 osoby

Viac informácií na: www.thermalparksirava.sk

 Otvorené  v piatok – nedeľu (+prázdniny, sviatky)  od 9 - 21 hod., v pondelok až štvrtok (mimo prázdnin, sviatkov) od 13 - 21 hod.

 

Thermalpark Šírava je jediné turistické miesto na Zemplíne, ktoré sa môže pýšiť využitím geotermálnej vody, akú už v 18 storočí používali naši predkovia na kúpeľníctvo. Vodný svet vo vnútornom areáli ponúka Vlnový plavecký bazén, Masážny bazén a Oddychový bazén. Súčasťou vnútorného areálu Vodného sveta sú aj atrakcie ako Hojdací záliv, Divoká rieka a simulácia morského vlnenia. K dispozícii sú aj šmýkačky. Wellness pozostáva zo 4 sáun. Nachádza sa tu Parná sauna a 3 suché sauny – Fínska sauna, Infra sauna a bylinková sauna. V každej z týchto sáun prebieha saunový ceremoniál pod vedením saunových majstrov. Oddýchnuť si môžete aj vo vírivke, či chôdzou po suchom alebo mokrom Kneippovom kúpeli. Súčasťou Wellness je aj oddychová časť. V Relax zóne Thermalparku Šírava si môžete dopriať relax v podobe jedinečného zážitkového kúpeľa v drevených kadiach, peelingu, masky na tvár alebo Čokoládového a Bahenného zábalu. Oddýchnuť si môžete vo vonkajšej vírivke s teplotou 35°C na terase s pohľadom na Zemplínsku Šíravu a pre rodiny s deťmi sme pripravili saunu vhodnú pre rodinné saunovanie, s teplotou 60°C a s panoramatickým výhľadom na pohorie Vihorlat a vodnú plochu.

15 %

Mobelix

Zľava 15% na celý sortiment nábytku a doplnkov v e-shope www.mobelix.sk.

Zľava platí iba na e-shope na celý sortiment, nevzťahuje sa na kamenné predajne.

20 %

Berghoff

Zľava 30% na celý sortiment kuchynských potrieb pri nákupe nad 50 EUR. Zľava sa nevzťahuje na produkty Broil King, akciové položky a už zľavnený tovar. Zľavy nie je možné kombinovať.

E-SHOP

15 %

Dormeo

Vytvárame šťastný domov

15% zľava na všetky produkty značky DORMEO.

Zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami.

5 €

Deichmann.com

Zľava 5 € na celý sortiment značky Deichmann pri nákupe nad 25 € v internetovom obchode www.deichmann.com.

 

Dalsie zlavy