×

Ďakujeme!

Ďakujeme za váš záujem. Na e-mail sme vám zaslali overovací odkaz. Jeho potvrdením si aktivujete Newsletter Karta výhod.

×

Odoslanie formulára

Hodnota email je povinná

Exkluzívna Karta výhod

Staňte sa aj vy členom exkluzívneho programu Karta výhod od VSE a innogy. Vďaka mimoriadnym benefitom ušetríte na výdavkoch vo vašej domácnosti. Získať Kartu výhod je jednoduché. Kliknite na tlačidlo "Mám záujem o Kartu výhod" a vyplňte krátky formulár.
 

Viac o Karte výhod
×

Získajte kartu výhod aj vy

Vyplňte prosím nasledujúci formulár. Po jeho odoslaní vás budeme kontaktovať.

Celé Slovensko Vybrať iný kraj

Všetky kategórie Vybrať inú kategóriu

Vyšné Ružbachy

Zľava 15% na Komplexný liečebný pobyt v Kúpeľoch Vyšné Ružbachy s minimálnou dĺžkou 6 nocí . Ponuka obsahuje: ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, 3 procedúry / noc (17 na týždeň) – ubytovaní v Travertíne a vo Švajčiarskych domčekoch. Klienti ubytovaní v Grand Hoteli Strand**** majú v ponuke: ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, 3 procedúry / noc (17 na týždeň), voľný vstup do krytého Termálneho bazéna Izabela a voľný vstup do Aqua thermall Wellness. Akcia sa vzťahuje z cenníka na rok 2017. Pobyt je potrebné rezervovať si vopred na mailovej adrese: info@ruzbachy.sk; rezervacie@ruzbachy.sk, tel. č. 052/42 66 569; 111.  

  • Zľava: 15 %
  • Akcia trvá do: 30.11. 2017

×

Vyšné Ružbachy


Zľavu si uplatníte predložením kupónu pri nástupe na pobyt