×

Ďakujeme!

Ďakujeme za váš záujem. Na e-mail sme vám zaslali overovací odkaz. Jeho potvrdením si aktivujete Newsletter Karta výhod.

×

Odoslanie formulára

Hodnota email je povinná

Celé Slovensko Vybrať iný kraj

Všetky kategórie Vybrať inú kategóriu

5 %

Kinekus

Zľava 5 % na celý sortiment domácich potrieb a sortimentu pre záhradu, náradia do dielne, na stavbu, ale aj osvedčené a nové modely krbových kachlí, sporákov a iného príslušenstva. Jednoducho všetko čo vaša domácnosť, záhrada či dielňa potrebuje.

Zľava platí vo všetkých kamenných predajniach na Slovensku.

Zľavu si uplatníte predložením Karty výhod pri pokladni.

Viac informácií na : www.kinekus.sk

10 %

Bardejovské kúpele

Zľava 10 % na kúpeľný pobyt, rehabilitácie, wellness či ubytovanie v penzióne alebo hoteli. Doprajte svojmu zdraviu regeneráciu v kúpeľoch, ktoré patria medzi špičku slovenského kúpeľníctva s najčistejším vzduchom na Slovensku. Okrem tradičnej liečby vnútorných ochorení sa kúpele zameriavajú aj na ženské choroby a ochorenia nervového a pohybového aparátu.

Zľava sa nevzťahuje  pre klientov zdravotných poisťovní v skupine B a na rekondičné zmluvné pobyty a nie je možné ju kombinovať s inými zľavami.

Zľavu si uplatníte predložením Karty výhod pri objednávke na recepcii.

Viac informácií na : www.kupele-bj.sk

15 %

Predaj značkovej optiky EYERIM

Zľava 15 % na kvalitné dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky s ochranou proti modrému svetlu, športové, lyžiarske i cyklistické okuliare a doplnkový tovar. Využite služby Eyerim s dopravou zadarmo, expresným doručením a garanciou vrátenia tovaru do 30 dní. Doprajte si komfortné videnie a ochranu očí za výhodné ceny.

Zľavu si uplatníte zadaním kódu SPHERE15 pri nákupe v e-shope na www.eyerim.sk. Zľava sa vzťahuje aj na zľavnené produkty.

Viac informácií na : www.eyerim.sk.

30 %

Ročné predplatné časopisov

Zľava 30 % na ročné predplatné najčítanejších časopisov, ktoré Vám prídu priamo do schránky.

Môžete si vybrať z časopisov ako sú Plus 7 dní, Život, Záhradkár, Zdravie, Šarm, Dobré jedlo, Madam Eva, Emma, Eva, Lepšie Bývanie Poľovníctvo a rybárstvo, Autobild a Geo. Doprajte si chvíľu relaxu pri dobrom čítaní.

Zľavu si uplatníte pri kúpe ročného predplatného zadaním zľavového kódu SPHERE2022 v e-shope News and Media Holding na www.estanok.sk.

Viac informácií na : www.estanok.sk.

Platnosť zľavy do 31.12.2024 

50%

Cestovné poistenie AXA

Zľava 50 % na cestovné poistenie

Na uplatnenie zľavy kliknite tu: Cestovné poistenie - AXA (axa-assistance.sk)

4%

Sorger – Cestovná kancelária

4% zľava pobytov a zľavnených balíčkov

Zľavu možno uplatniť e-mailom alebo telefoinicky

Dalsie zlavy