×

Ďakujeme!

Ďakujeme za váš záujem. Na e-mail sme vám zaslali overovací odkaz. Jeho potvrdením si aktivujete Newsletter Karta výhod.

×

Odoslanie formulára

Hodnota email je povinná

Exkluzívna Karta výhod

Staňte sa aj vy členom exkluzívneho programu Karta výhod od VSE a innogy. Vďaka mimoriadnym benefitom ušetríte na výdavkoch vo vašej domácnosti. Získať Kartu výhod je jednoduché. Kliknite na tlačidlo "Mám záujem o Kartu výhod" a vyplňte krátky formulár.
 

Viac o Karte výhod
×

Získajte kartu výhod aj vy

Vyplňte prosím nasledujúci formulár. Po jeho odoslaní vás budeme kontaktovať.


Ochrana osobných údajov VSE Ochrana osobných údajov innogy

Celé Slovensko Vybrať iný kraj

Všetky kategórie Vybrať inú kategóriu

Vyšné Ružbachy

Zľava 15% na Komplexný liečebný pobyt v Kúpeľoch Vyšné Ružbachy s minimálnou dĺžkou 6 nocí . Ponuka obsahuje: ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, 3 procedúry / noc (17 na týždeň) – ubytovaní v Travertíne a vo Švajčiarskych domčekoch. Klienti ubytovaní v Grand Hoteli Strand**** majú v ponuke: ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, 3 procedúry / noc (17 na týždeň), voľný vstup do krytého Termálneho bazéna Izabela a voľný vstup do Aqua thermall Wellness. Akcia sa vzťahuje z cenníka na rok 2017. Pobyt je potrebné rezervovať si vopred na mailovej adrese: info@ruzbachy.sk; rezervacie@ruzbachy.sk, tel. č. 052/42 66 569; 111.  

  • Zľava: 15 %
  • Akcia trvá do: 30.11. 2017

×

Vyšné Ružbachy


Zľavu si uplatníte predložením kupónu pri nástupe na pobyt