×

Ďakujeme!

Ďakujeme za váš záujem. Na e-mail sme vám zaslali overovací odkaz. Jeho potvrdením si aktivujete Newsletter Karta výhod.

×

Odoslanie formulára

Hodnota email je povinná

Celé Slovensko Vybrať iný kraj

Všetky kategórie Vybrať inú kategóriu

×

AQUACITY POPRAD


Svet zábavy, relaxu a oddychu! Súčasťou aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28 °C – 38 °C, tobogány a viac ako 350 vodných atrakcií. Voda pochádza z podzemného zdroja. V termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1 300 m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka.

Aquacity Poprad je ekologický rezort, ktorý poskytuje luxusné ubytovanie v hoteloch, relaxačné a wellness služby, možnosti na zdravotnú turistiku a športové vyžitie či gastronomické a kongresové služby. Súčasťou strediska je aquapark, wellness centrum, hotely, kryocentrum a ďalšie možnosti pre zdravie, šport a zábavu. Navštívte wellness hotely vo Vysokých Tatrách, získajte luxusné, ale lacné ubytovanie v Mountain View****, hotel Seasons****, hotel Riverside*** a ochutnajte jedlo v  rešturácii High Tatras. AquaCity Poprad poskytuje širokú škálu služieb na ideálnu dovolenku pre rodiny s deťmi, rodinný výlet, aktívnu dovolenku na Slovensku, firemnú akciu či event.

Zľava 10 – 15 %                  

POPRAD, Športová 1397/1

Zľava 15 % z ceny celodenných vstupov Aqua packet alebo Vital packet pre 1 osobu z kategórie Dospelý/Dieťa/Študent/Senior/Osoba ZŤP, ZŤP-S

Zľava 10 % z pultovej ceny na kryocentrum